TÜRKİŞ BLOKLARI DAMACANA SU BAYİİ

Ataşehir  ilçesi, Mevlana mahallesi Türkiş blokları civarında damacana su bayisi. Türkiş blokları servis alanımız içerisindedir. Türk iş blokları su siparişi almaktayız.

Farklı marka seçenekleri 

Damacana su olarak iki farklı su markamız mevcuttur. Birisi Bolu Taşkesti ormanlarından getirdiğimiz, Türkiye’nin en iyi sularından, en iyi sular listesinde ilk beşte olan Taşkesti markamız. Taşkesi suyumuz Türkiş sitelerinde sizlere servis ediliyor. Taşkesti su markamız hakkında ayrıntılı bilgileri  WEB sitelerimizde bulabilirsiniz.

Taşkesti su damacana

Bir diğer markamız ise İstanbul’un en eski, meşhur sularından Kayışdağı suyu Özkayışdağ markasıyla sizlerle. Özkayışdağ su’yun YEDPA, Mevlana mahallesi, Yeni Çamlıca, Mimar sinan mahallesi, Türkiş blokları, Acarlar siteleri, Liderkent siteleri, Yeşil Anadolu sitesi, Kızılay sitesi, Klima sitesi, Kayışdağı, Ferhatpaşa mahallesi bayisiyiz.

Özkayışdağ su

Pet grubumuz da bulunmaktadır. Dilerseniz damacana su siparişiniz ile birlikte 12’lik 0.5 pet sular ya da diğer küçük sularımızdan sipariş edebilirsiniz.

Ataşehir Mevlana mahallesi sınırları içerisinde kalan Türkiş blokları 1. kısım, Türk iş blokları 2. kısım ve bütün Türkiş sitelerine su servisimiz vardır. Daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Sahra su olarak uzun yıllardır bu bölgede sizlere hizmet vermekteyiz. Sucu arıyorsanız biz yıllardır düzenli bir şekilde çalışmamıza devam etmekteyiz.

Türkiş blokları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir